Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Kurtlar Vadisi'ni Satın Aldı İddiası!

Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Kurtlar Vadisi'ni Satın Aldı İddiası!

Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Kısa süre önce EXXEN platformunu duyuran Acun Ilıcalı, oldukça önemli içeriklerle platformunu zenginleştirmişti.

A+A-

Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Kısa süre önce EXXEN platformunu duyuran Acun Ilıcalı, oldukça önemli içeriklerle platformunu zenginleştirmişti. Bu sayede yerli bir girişim olarak Türkiye'de hizmet vermeye başladı. Netflix gibi ücretli içerikler aracılığıyla kullanıcılara özel bir deneyim sunmayı amaçlayan EXXEN'e yeni bir dizi eklenebilir.

Kurtlar Vadisi'nin izleyicilerin aklında ne kadar iyi bir etki bıraktığı herkes tarafından biliniyor. Türkiye'de yayınlanan uzun soluklu diziler arasında gösterilen Kurtlar Vadisi'nin Acun Ilıcalı tarafından satın alınacağı iddia edildi. Pana Film'e ait olan dizinin önümüzdeki günlerde Acun Ilıcalı ile masaya oturarak bu konuda bir anlaşma sağlanacağı düşünülüyor. Konuyla ilgili resmi bir açıklama olmasa da söz konusu iddia şimdiden ses getirdi.

Kurtlar Vadisi EXXEN'de yayınlanacak mı?

Acun Ilıcalı ve Pana Film'in anlaşması durumunda Kurtlar Vadisi dizisini EXXEN platformunda görebiliriz. Şu an için her iki tarafta sessizliğini koruyor. İddiaların netleşmesi adına beklemek çok daha doğru olacak. Bu ay ekranlarda olması beklenen dizinin henüz yayınlanmaması da diziyi takip edenlerin dikkatini çekti. Belki de yakın zamanda yayınlanır ve bizler de seyrederiz. Her şey birkaç haftalık süre içerisinde netleşeceğe benziyor.