Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses Kızı Yaşındaki Kızla Evleniyor!

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses Kızı Yaşındaki Kızla Evleniyor!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in evlilik kararı aldığına dair iddialar son günlerim önemli iddiaları arasında yer alıyor. Gülçin Karakaya’yla evlenileceği konuşulan Tatlıses’in gerçekten evlenip evlenmeyeceği de merak konusu olarak karşımıza çıkıyor!

A+A-

Kendisi 68 yaşında olan İbrahim Tatlıses; 25 yaşındaki Gülçin Karakaya’yla evlenmeye hazırlanıyor! Tam olarak 43 yaş küçük olan sevgilisiyle evlenmeyi planlayan İbrahim Tatlıses; gündemde yer almaya devam ediyor. İddiaya göre evlilik konusunda İbrahim Tatlıses’in sevgilisinin ailesi bası yapıyor. İddiaya göre Gülçin Karakaya ile evlenmesi İbrahim Tatlıses’in evlenmenin eşiğinde olduğu ifade ediliyor.

Tatlıses Evlilik Teklifinde Mi Bulundu?

Magazin dünyasında geniş bir yer tutan iddiaya göre İbrahim Tatlıses evlilik teklifinde bulundu. 68 yaşındaki ünlü türkücünün sevgilisinin ailesinin sevgilisine baskı yapması neticesinde Gülçin Karakaya’ya evlilik teklif ettiği ifade ediliyor. Bu haber kısa süre içerisinde magazin dünyasını meşgul etmeye başladı.

Kendisinden tam olarak 43 yaş kadar küçük olan sevgilisine evlilik teklifi ettiği söyleyen ünlü türkücünün, gerçekten evlenip evlenmeyeceği de merak ediliyor.  Ortaya atılan bir iddiaya göre ise evlilik teklifinin edildiği hatta iki sevgilinin artık nikah hazırlıklarına başladıkları da iddia ediliyor.

Bütün bu iddialar uzunca süre magazin dünyasını meşgul edeceğe benziyor. Elbette ki bu iddianın doğru olup olmadığı ikilinin açıklamaları sonrasında netleşecek! Bakalım iki sevgiliden bu yönde bir açıklama gelecek mi?

Etiketler :