Usta Oyuncu Filiz Akın Sağlık Durumunu Paylaştı: Kulağındaki Tümör İçin İkinci Bir Ameliyat Geçirdi

Usta Oyuncu Filiz Akın Sağlık Durumunu Paylaştı: Kulağındaki Tümör İçin İkinci Bir Ameliyat Geçirdi

Usta oyuncu Filiz Akın sağlık sorunlarıyla mücadelesine ikinci bir ameliyatla devam ediyor. Kulağındaki tümör için ameliyat olan Akın, sağlık durumu hakkında hayranlarına bilgi verdi.

A+A-

Usta oyuncu Filiz Akın, uzun süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle kulağındaki tümör için ikinci bir ameliyat geçirdi. Ameliyat sonrası sağlık durumu merak edilen Filiz Akın, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak hayranlarına sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Filiz Akın daha önce kanseri yendikten sonra, ses tellerindeki problemler nedeniyle bir ameliyat geçirmişti. Ancak son zamanlarda kulağındaki tümör nedeniyle bir kez daha ameliyat olmak zorunda kalmıştı. Bu nedenle hayranları, sağlık durumu hakkında endişelenmişti.

Filiz Akın ameliyat sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Sol üst kulağımdaki kanserli dokunun kalan bölümü de ikinci bir ameliyatla kesilip, küçültülerek tekrar şekil verildi" dedi. Ayrıca sağlık durumu hakkında da bilgi veren Akın, "Evet çok üst üste ameliyatlar olmak zorunda kaldım ama çektiğim 6 Şubat'tan itibaren yaşananların yanında nedir ki?" diye konuştu.

Sağlık sorunları nedeniyle zorlu bir dönemden geçen usta oyuncu Filiz Akın, ameliyat sonrası sağlık durumunun iyi olduğunu ve bir süre dinlenerek iyileşeceğini belirtti.