Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisine Şok İsimler! Yok Böyle Transfer..

Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisine Şok İsimler! Yok Böyle Transfer..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin yayınlanacağı tarih merakla beklenirken, şimdilerde kadroya eklenen yeni transfer gündeme oturmuş durumda. Dizi daha başlamadan kadrosunun büyük bir kısmı şekillenmiş olarak gözüküyor. İşte şok transferler..

A+A-

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanan bir dizi çok büyük reyting oranları yakalamıştı. Dizi gerek senaryosu, gerek oyuncu kadrosu ile sezona daha birinci bölümünden damgasını vurmuştu. Bu başarı karşısında başta rakipleri olmak üzere herkesi şaşırtan dizinin, yeni sezonda çok farklı bir şekilde, yeni kadro ve senaryo ile ekranlara geleceği öğrenilmiş ve bu seyirciler tarafından hayal kırıklığı ile karşılanmıştı.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde büyük değişiklikler..

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin kadrosu tamamen değişirken, bir taraftan senaryoda da büyük farklılıklar yaşanacak. Dizinin bu sezonunda Sultan Alparslan'ın hayatı izleyicilerin karşısına çıkacak. Selçuklu tarihinin en mert ve güçlü sultanlarından olan Alparslan'ın hayatı herkesi çok etkileyeceğe benziyor.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna yeni isimler..

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı karakterle beraber şöhrete ulaşmış, son olarak yine TRT 1 ekranlarında yer alan Masumlar Apartmanı dizisinde gördüğümüz başarılı oyuncu  Barış Bağcı yer alacak. Oyuncunun hangi karakteri canlandıracağı şimdilik belli değil.