Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisine Transferler Tükenmiyor! Kadroya Yeni Bir İsim Daha Geldi..

Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisine Transferler Tükenmiyor! Kadroya Yeni Bir İsim Daha Geldi..

TRT 1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan ve şimdilerde Türk televizyonlarının en çok beklenen dizileri arasında yer alan Uyanış: Büyük Selçuklu tamamen yenilenen kadrosuna çok konuşulacak bir transfer daha gerçekleştirdi.

A+A-

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi gelecek sezonun en çok beklenen projesi olarak görülüyor. Geçtiğimiz sezona beklenmeyen bir şekilde veda eden dizinin, yeni sezonda seyircisinde sebep olduğu bu hayal kırıklığını düzeltmesi beklenirken, bir taraftan da yeni gelişmelerin sonu gelmiyor. Dizinin yeni sezonda kadrosunun tamamen yenilecek olduğu zaten biliniyordu. Ama son gelen haberle beraber kadroya yeni bir ismin daha katıldığı ortaya çıktı.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisine yeni transfer..

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisine katılacak olan isim Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Baraj dizisinde sevenlerinin karşısına çıkan güzel oyuncu Gizem Karaca oldu. Oyuncunun projeye transfer olacağı kesinleşmese de, bu iddiaların çok kuvvetli olduğu biliniyor.

Uyanış yeni sezonda bomba gibi geliyor!

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi gelecek sezonda ekrana gelmesi planlanan yeni sezon, yeni bölümleriyle beraber ekranlara resmen damgasını vuracak. Dizi tıpkı geçen sezonda olduğu gibi yeni sezonda da çok büyük başarılar elde edeceğe benziyor. Bakalım Uyanış: Büyük Selçuklu yeni sezonda istediği başarıyı yakalayabilecek mi ?