Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Yeni Oyuncu Geliyor! Hangi Karakteri Canlandıracak?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Yeni Oyuncu Geliyor! Hangi Karakteri Canlandıracak?

Daha önce rol aldığı yapımlarla adından söz ettiren Barış Arduç, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde oynayacak. Ünlü oyuncu TRT 1 dizisinde hangi karakteri canlandıracak ve ne zaman diziye dahil olacak? İşte dizi oyuncu transferiyle ilgili merak edilenler...

A+A-

Her geçen gün reyting sıralamalarındaki yerini daha da sağlamlaştıran Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle ilgili yeni haberler geliyor. Gelen bu haberde ise oyuncu kadrosunun güncellendiği açıklandı. Diziye ünlü bir oyuncu katıldı. Başrolde yer alacak ismin kim olduğu şimdiden merak edilmeye başlandı. Yakışıklı oyuncunun kim olduğu araştırılıyor. TRT 1 dizisinde reytingler daha da artabilir. 

Barış Arduç Uyanış Büyük Selçuklu'ya Katıldı!

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde oynayacak. Gösterdiği oyunculuk performansı ile bilinen başarılı ismin bir süredir dizide oynamadığı biliniyordu. Ayrıca kendisi gibi oyuncu olan Gupse Özay ile evliliğiyle gündeme gelmişti. Oyuncu hangi karaktere hayat verecek?

Barış Arduç Hangi Karakteri Oynayacak?

Barış Arduç'nun şu an için hangi karakteri canlandıracağı bilinmiyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin sezon finali yapacağı anda Barış Arduç'yu izleyeceğiz. Sevilen ismin oyunculuğu beğenildiği için önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edecek. Gelişmeler ışığında yakın zamanda TRT 1 dizisinde canlandıracağı karakterin kim olduğunu öğreneceğiz. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 7 Haziran'da 35 bölümü ile sezon finali yapacak. Ardından çekimlerin de iki ay kadar sonra başlaması gündemde. İzleyiciler yeni sezonun bir an önce ekranlarda olmasını bekleyecek. Bu set çalışanlarını yüzden yoğun bir çalışma temposu bekliyor olacak.