Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Fahriye Evcen Oldu! Fahriye Evcel Ekranlara Geri Dönüyor…

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Fahriye Evcen Oldu! Fahriye Evcel Ekranlara Geri Dönüyor…

İkinci sezonun başlayacak olan yeni adı ile Sultan Alpaslan dizisi bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Tüm ekibin değiştiği dizide oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Barış Arduç ile anlaşan dizi ona eşlik edecek bir isim arıyordu. Aranan isim bulundu Fahriye Evcen geliyor. Peki dizinin oyuncuları neden değişti? Alpaslan dizisi ne zaman başlayacak? Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı dizisinde yer almayacak mıydı? Soruların cevapları haberimizde…

A+A-

İlk sezonu ile izleyicisini kendine hayran bırakan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Bütün oyuncularının ayrıldığı dizi Sultan Alpaslan olarak devam edecek. Dizinin başrol oyuncusu ise Barış Arduç olmuştu. Barış Arduç’a eşitlik etmesi için kadın oyuncu arayışları başladı. Uzun bir arayış sonrası diziye katılması için Fahriye Evcel ile anlaşıldı. Masumlar Apartmanı dizisinde oynayacağı iddia edilen güzel oyuncu dizi ile anlaşamadığı ortaya çıktı.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Neden Değişti…

Başarılı dizinin ilk sezonunun bitmesiyle birlikte sürpriz gelişmeler yaşandı. Dizinin tarihi dönemi değiştirildi. Dizi oyuncularının tamamı diziden ayrıldı. Bu gelişmelere herkes çok şaşırdı. İlk sezonunda Melihşah dönemi anlatılmıştı şimdi ise Sultan Alpaslan dönemi anlatılmaya başlanacak durum böyle olunca dizinin oyuncuları diziden ayrılmak zorunda kaldı.

Sultan Alpaslan Bomba Gibi Geliyor!

Uzun bir aradan sonra setlere geri dönmeyi planlayan Fahriye Evcen hayranlarını sevindirdi. Bayramdan sonra setlere çıkması beklenen dizi Eylül ayından itibaren ekranlarda olması bekleniyor. Dizi için birçok eğitimden geçmesi beklenen oyuncular şimdiden eğitim almaya başladı. Dizi ise merakla bekleniyor.