Uyanış Büyük Selçuklu ve Mucize Doktor Dizisinden Şaşırtan Haber! İki Dizinin Başrol Oyuncuları Yeni Bir Dizi…

Uyanış Büyük Selçuklu ve Mucize Doktor Dizisinden Şaşırtan Haber! İki Dizinin Başrol Oyuncuları Yeni Bir Dizi…

Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran iki dizisi Uyanış Büyük Selçuklu ve Mucize Doktor ekranlara veda ederek ayrılmıştı. İki dizinin başrol oyuncuları hayranlarına güzel bir sürpriz yaptı. Ekin Koç ve Sinem Ünsal aynı dizide yer alacak. Çok konuşulacak dizi yeni sezona damga vuracak. Dizi hakkında detaylar…

A+A-

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi hikayesi ve gerçek hayattan olayları ile ekran başındaki izleyiciye farklı duygular yaşatmayı başarmıştı.  Yayınlandığı gün reyting rekorları kırarak ne kadar başarılı bir iş yaptıklarını ortaya koymuşlardı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ise tarihe ışık tutmak için evlerime konuk oldu. Dizideki aksiyon sahneleri ekran başındaki herkesi kendine hayran bırakmıştı.

 

Sinem Ünal ve Ekin Koç Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Mucize Doktor dizisi ekran başındaki izleyiciye büyük üzüntü yaşatmıştı. Daha sonra ise başrol oyuncularının hangi dizilerde yer alacağı en çok merak edilen konulardan birisi oldu. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde ise durumlar biraz daha farklı dizi sezon finali yaptı ancak oyuncu kadrosu tamamen değiştirildi. İlk sezonunda Melihşah döneminin anlatıldığı dizide artık Alparslan dönemi anlatılacak durum böyle olunca dizide köklü değişiklik yaşandı ve tüm ekip ile yollar ayrıldı.

Elbet Bir Gün!

Ekin Koç ve Sinem Ünal aynı projede dizinin adı Elbet Bir Gün olduğu öğrenildi. Yapımcılığını Most Yapımını yapacağı yönetmeni ise Gül Oğuz olacak. Dizide ise bir kadının annesini aramak için çıktığı yolculuk anlatılacak.