Uyanış Büyük Selçuklu'da Büyük Savaş Başladı! Melikşah ve Hasan Sabbah Yüzleşiyor!

Uyanış Büyük Selçuklu'da Büyük Savaş Başladı! Melikşah ve Hasan Sabbah Yüzleşiyor!

Melikşah'ın Hasan Sabbah'ın işini bitirmeye ant içmesi tüm dikkatleri üzerine topladı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yaşanan bu olaydan sonra artık işler çığırından çıkabilir. Hasan Sabbah ve Melikşah arasındaki savaşı kim kazanacak? Hasan Sabbah dizide ölecek mi? Yaşanan bu gelişmeler ve fragmandaki bazı olaylar bize ipuçları veriyor.

A+A-

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölüm fragmanında önemli sahneler bizleri bekliyor. İzleyiciler, fragmanı izlediğinde gerçekten de büyük şok yaşadı. Çünkü hem Hasan Sabbah hem de Melikşah savaş ilanında bulundu. Bu ilanın hemen ardından ise ikili kılıçlarına sarılarak saldırıya geçti. Peki kazanan kim olacak?

Hasan Sabbah ve Melikşah Savaşıyor!

Melikşah'ın elindeki tüm gücü kullanarak Hasan Sabbah'ı tuzağa düşürmeye çalışacağı bu bölümde önemli olaylar yaşanacak. Savaşın tüm etkisi bu sefer ortaya çıkacak. Bulundukları savaş fermanı izleyicileri çok etkiledi. Bundan sonraki süreçte iki isimden birisi fena yara alacak. Ancak hem Melikşah hem de Hasan Sabbah kendinden oldukça emin duruyor.

Melikşah Hasan Sabbah'ı Köşeye Sıkıştıracak!

Hasan Sabbah, hiç beklemediği bir anda Melikşah'ın ablukası altında kalacak. Bu nedenle savaşı kaybetmeye yakın olan isim Hasan Sabbah oluyor. Melikşah'ın etkili stratejik hamleleri sayesinde çok daha iyi bir saldırı yapması dizinin gündemine oturacak. Dizinin yeni bölümünde heyecan eksik olmayacak. Reyting sıralamalarında zirveye oynamasının nedeni de her hafta farklı bir heyecan dolu sahne ile izleyici karşısına çıkması.