Uyanış Büyük Selçuklu'da Melikşah'ı Zorlu Anlar Bekliyor! Sencer ve Tapar Tehlikede!

Uyanış Büyük Selçuklu'da Melikşah'ı Zorlu Anlar Bekliyor! Sencer ve Tapar Tehlikede!

TRT 1'de yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Sencer ve Tapar'ın desteğe ihtiyacı var. Melikşah ise bu konuda yardımcı olacak mı merak ediliyor. Ayrıca Hasan Sabbah da intikam yemininden bir türlü vazgeçmedi.

A+A-

Uyanış Büyük Selçuklu 32. bölümü ile nefesleri kesecek. TRT 1 dizisinde yine heyecan verici anlar yaşandı. Bu sefer Melikşah'ın desteği büyük önem taşıyacak. Ayrıca Sencer ve Tapar'ın içinde kaldıkları durumdan nasıl kurtulacakları büyük merak konusu haline geldi. Melikşah'ın yardımına fazlasıyla ihtiyaçları var. Ancak bu mümkün olacak mı göreceğiz.

Hasan Sabbah Pes Etmiyor!

Hasan Sabbah, Melikşah ile olan mücadelesine hız kesmeden devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde de kendisini fazlasıyla göreceğiz. Ayrıca Hasan Sabbah gibi bir savaşçının böylesine güçlü vaziyette olması Melikşah açısından büyük tehdit oluşturmakta.

Melikşah Ne Yapacak?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünde Melikşah'ın vereceği kararlar dizinin önümüzdeki haftalarına da etki edecektir. Bu karar Tapar ve Sencer açısından da önemli bir boyutta. Peki Melikşah onları kurtaracak mı? Ayrıca Hasan Sabbah ve çeşitli tehlikelere karşı nasıl mücadele edecektir? Dizinin yeni bölümünde izleyiciler aksiyonlu sahnelere doyacak. Ayrıca reyting sıralamalarında da zirve bekleniyor.

Oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Aytek Sayan gibi isimler yer alıyor. Dizinin TRT 1 kanalında yayınlandığı da düşünüldüğünde ne kadar etkili bir yapım olduğu ortada.