Uyanış Dizisi Kalp Yarası'nın Sonunu Getirdi! Finalin Ayak Sesleri Hissedildi..

Uyanış Dizisi Kalp Yarası'nın Sonunu Getirdi! Finalin Ayak Sesleri Hissedildi..

Kalp Yarası dizisi karşısına çıkan yeni rakipleri yüzünden çok ciddi reyting kayıpları yaşamaya başladı. Dizinin bu derece reyting kaybı yaşamasından sonra ortalıkta final iddiaları konuşulmaya başlamışken, Kalp Yarası dizisinden finalin ayak sesleri geliyor.

A+A-

Pazartesi akşamları yaşanan reyting rekabetine geçtiğimiz yaz aylarında bir dizi daha katılmıştı. Adı Kalp Yarası olan dizi çok kısa bir zamanda ATV'nin popüler projeleri arasına girmeyi başarmıştı. Reytinglerde de güzel sonuçlar elde eden dizi şimdilerde eski başarısını ciddi oranda kaybetmiş durumda.

Kalp Yarası dizisi büyük reyting kaybı yaşıyor...

Kalp Yarası dizisi geçtiğimiz akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi.  Geçtiğimiz yaz aylarından beri her hafta düzenli bir şekilde izleyicilerinin karşısına çıkan Kalp Yarası dizisi bu sabah açıklanan reyting sonuçları ile beraber büyük bir şaşkınlığa uğradı. Dizi haftalardır bu kadar kötü bir sonuçla karşı karşıya gelmemişti.

Uyanış dizisi Kalp Yarası'nı finale itiyor!

TRT 1 ekranlarının merakla beklenen dizisi Uyanış: Alparslan'ın da başlaması ile beraber Kalp Yarası'nın reytinglerini arttırma ihtimali iyice azaldı. Uyanış dizisi Kalp Yarası seyircilerinin büyük bir kısmını kendine çekerek, Kalp Yarası dizisinin final ihtimaline daha da arttırmış oldu. Kalp Yarası ilerleyen haftalarda da reytinglerini toparlayamazsa her an beklenmeyen bir şekilde final kararı alabilir.