Uysallar Dizisi Ekranlara Getirildiği Hayat Eleştirileri İle Akıllarda Yer Etmeyi Başardı

Uysallar Dizisi Ekranlara Getirildiği Hayat Eleştirileri İle Akıllarda Yer Etmeyi Başardı

Uysallar dizisi şimdiden gündem oldu. Alınan bilgiye dizi içinde barındırdığı hayat eleştirileri ile birlikte İzleyicilerden tam not aldı. Dizinin nasıl ilerleyeceği ise merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Netflix’te yayınlanan ve 8 bölümlük mini dizi Uysallar, izleyicilerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı. Alınan bilgiye göre Uysallar dizisi, verdiği mesajlarla izleyicilerde çok büyük bir fark oluştururken akıllarda da kalıcı oldu. 

Uysallar Dizisi Farkını Ortaya Koydu

Senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı Uysallar Dizisi büyük bir fark yaratmayı başardı. Alınan bilgiye göre dizi Uğur Yücel, Haluk Bilginer, Songül Öden, Öner Erkan, Serkan Altunorak, İbrahim Selim gibi yetenekli oyuncuları bünyesinde barındırıyor. Ayrıca yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği Uysallar dizisi sekiz bölüm yayınlandı. Dizinin her sahnesinde verilen mesaj ise hayatın gizli gerçeğini ortaya koydu. Dizi severler sosyal medya üzerinden dizinin kendisini etkilediğini belirterek en çok sevdiği sahneyi paylaşıyor. Böylece herkeste farklı bir durum yaratan Uysallar dizisi verdiği mesajlar ile de en çok konuşulan diziler arasında yer aldı. Avrupa’nın en büyük cezaevi inşaatının yapılacağı konusu dizinin ana konusu oldu. Bunun ardından plazada çalışanların aslında bir hapis hayatı yaşadığı dikkatlerden kaçmıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Uysallar dizisi, izleyicilerden de tam not aldı.

Etiketler :