WhatsApp Kullanıcıları Aman Dikkat! Bu Özelliği Hiç Bilmiyordunuz..

WhatsApp Kullanıcıları Aman Dikkat! Bu Özelliği Hiç Bilmiyordunuz..

WhatsApp adlı mesajlaşma programı ülkemizin bu türde ki en çok kullanılan uygulama olma özelliğini taşıyor. Sevilen uygulama son zamanlarda çoğu kez tartışma konusu olsa da, sevenleri tarafından hala vazgeçilemiyor. Sevilen programa gelen yeni özellik ise yeni yeni öğrenilmeye başlandı.

A+A-

WhatsApp uygulaması geçtiğimiz aylardan beri gizlilik ile ilgili konulardan dolayı teknoloji gündeminde ki yerini kaybetmiyordu. WhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi kararı yüzünden birçok kişiden tepki alması sebebiyle bu kararından caymış ve WhatsApp severler ise bu uygulamayı artık rahat rahat kullanmaya başladı. WhatsApp şimdi ise yeni gelen özellikleriyle konuşulmaya başlandı.

WhasApp'ın o özelliğini çoğu kimse bilmiyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın o özelliğini şimdiye kadar çoğu kimse bilmiyordu. WhatsApp'a son gelen güncellemeye göre artık son görülme özelliğinizi tamamen kapatmanıza gerek kalmadı. Son görülme özelliğini sadece belirlediğiniz bazı kişilere kapatabilecekler. Üstelik bu özelliği kullanmak için herhangi bir sıralama bulunmuyor.

WhatsApp hala çok seviliyor...

WhatsApp yukarıda belirttiğimiz gibi çok uzun bir zaman boyunca tartışma konusu olsa da, hala eski popülerliğini devam ettiriyor. Sevilen uygulama şimdilerde kullanıcıların eski ilgisinin tekrardan kazanmış durumda.

Etiketler : ,