Whatsapp Kullanıcıları Bunu Hemen Yapın! Tüm Herşeyiniz silinebilir

Whatsapp Kullanıcıları Bunu Hemen Yapın! Tüm Herşeyiniz silinebilir

Dünya üzerinde en çok kullanılan iletişim uygulamalarından biri olan Whatsapp’ın gizlilik sözleşmesi ile ilgili attığı adım çok konuşulmuştu. Bu uygulamayı dünya üzerinde 2 milyardan fazla kişinin aktif olarak kullandığı belirtiliyor.

A+A-

WhatsApp uygulamasının açıkladığı gizlilik sözleşmesi ülkemizde çok tepki çekmiş olsa da bu uygulamanın kullanıcıları uygulamayı kullanmaya devam ediyor. Konu ile ilgili birçok haberin çıkmış olması bilgi kirliliği oluşmasına neden oldu. Asılsız haberlerin de yapılmaya başlandığı bu olayla ülkemizin gündemine oturmayı başarmıştı.

Bu haberlere göre WhatsApp kullanıcılarının kişisel bilgilerinin Facebook ile paylaşacağı söylenmişti. Bu şekilde haberler yayılmaya başlayınca WhatsApp uygulamasını kullananlar başka iletişim platformalarına ulaşmaya çalıştı. Bu durum WhatsApp’ın ülkemizde b u sözleşmeyi yapma konusunda geri atmasına sebep oldu. Ayrıca WhatsApp tarafından kullanıcılarına yapılan güncellemede bir sürpriz de yapıldı.

WhatsApp Kullanıcıları Silinen Fotoğraflara Ulaşabilecek

WhatsApp uygulaması son güncellemesinde kullanıcılarına çok güzel bir haber verdi. Bu habere göre bu uygulamayı kullananların silinen fotoğrafları yeniden gönderilebilecek. Bunun yanında güncellemelerde getirilen yeni özellik ile Web kullanıcılarının da sesli ve görüntülü konuşma imkanından yararlanabileceği ifade edildi.

WhatsApp uygulaması yaptığı son güncellemelerde iOS ve Anrdoid kullanıcılarını da içine almak üzere artık silinebilir fotoğrafları gönderme imkanına sahip olacaklar. WhatsApp kullanıcıları sohbet ettikten sonra sohbetten çıktıklarında sohbet sırasında gönderilen ve silinen fotoğraflara yeniden ulaşabilecek. Bu uygulama sırasında karşı tarafın bu indirmeden haberinin olup olmayacağı konusunda açıklama yapılmadı.

Etiketler :