WhatsApp Kullanıcılarına Büyük Müjde! İnternet Olmadan Çalışabilecek..

WhatsApp Kullanıcılarına Büyük Müjde! İnternet Olmadan Çalışabilecek..

WhatsApp ülkemizin en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. Şimdiye kadar çok sayıda problemle karşı karşıya gelmese de, WhatsApp popülerliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Sevilen platforma yeni bir özellik daha geldi.

A+A-

Ülkemizin en çok kullanılan mesajlaşma programlarının başında gelen WhatsApp geçtiğimiz aylarda yeni gizlilik kararı yüzünden çok büyük eleştirilere maruz kalsa da, yine de popülerliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Hala ülkemizde her yaştan kişi tarafından büyük bir zevkle ve beğeniyle kullanılıyor. WhatsApp her şeye rağmen  mesajlaşma programı arasında ki liderliğini de korumaya devam ediyor.

WhatsApp'a yeni özellik! İnternetsiz kullanılabilecek...

WhatsApp'a çok yeni bir özellik geldi. Normalde telefonlar için olan WhatsApp'ı bilgisayarlar üzerinde de kullanmamıza olan sağlayan WhatsApp web kullanıcıların telefonlarında internet olmasa da, telefonları kapalı olsa da, her şartta kullanılmaya devam edecek. Uzun zamandır istenen özellik sonunda kullanıma sunuldu.

WhatsApp bazı telefonlarda kullanılamayacak..

WhatsApp tarafından gelen bilgilere göre program bazı telefonlara desteğini çekecek ve bundan sonra kullanılamayacak. Bu telefonların listesini çok yakında sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz...

Etiketler : ,