WhatsApp Yeni Özelliğini Duyurdu! Mesajları Bir Defa Görüntüleme…

WhatsApp Yeni Özelliğini Duyurdu! Mesajları Bir Defa Görüntüleme…

Haberleşme deyince en çok aklımıza gelenler arasında yer alan WhatsApp yeni özellikleri ile kullanıcısının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu özellik çok konuşulacak. Eğer istenilirse gönderilen mesajlar iletilen tarafta sadece bir defa görüntülenebilecek. WhatsApp’in yeni özelliği nasıl kullanılacak. Bu özelliği kimler kullanabilir. Yeni özellik nasıl yüklenir?

A+A-

 

Jan Koum ve Brian Acton tarafından kurulan WhatsApp bugün 2 milyara yakın kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Sürekli olarak kendini geliştiren uygulama birçok benzer uygulamaya rağmen piyasada geniş bir yere sahiptir. En son çoklu cihaz desteği üzerinde çalışan geliştirme ekibi aynı zamanda yeni bir özellik daha geliştirip uygulamaya dahil ettiler.

WhatsApp’tan Yeni Özellik…

 Yeni özelliğe göre gönderilen mesajlar eğer istenilir ise alıcısına ulaştıktan sonra yalnız bir defa görüntülenebilecek ardında mesaj otomatik olarak silinecek. Bu özellik WhatsApp 2.21.14.3 sürümünde beta kullanıcıları için kullanıma sürüldü. Kullanımı ise gönderilecek olan dosya seçildikten sonra “Başlık ekleyin” çubuğunun sağ tarafında yer alan “1” simgesi ile karşılaşılacak bu simgeye dokunularak aktif edilir.

WhatsApp’ın Yeni Özelliği Nasıl Yüklenir

Google Play Store’daki beta programına kayıt olunması gerekiyor. Şu an için yeni beta kullanımı kabul edilmiyor. Kullanabilmek için internet üzerinden WhatsApp 2.21.14.3 sürümü yüklenerek gerekli adımları tamamladıktan sonra kullanılabilir.

Etiketler :