WhatsApp'a öyle bir özellik geliyor ki.. Resmen açıklama yapıldı

WhatsApp'a öyle bir özellik geliyor ki.. Resmen açıklama yapıldı

Alınan bilgiler neticesinde birçok kişinin kullandığı WhatsApp'a yeni bir özellik geleceğine yönelik bilgi paylaşımı gündeme geldi peki ama hangi özellik gelecek ve işte haberin tüm detayları...

A+A-

Mesajlaşma ve arama uygulaması olan WhatsApp'a alınan bilgiler neticesinde yeni bir özelliğin geleceğine dair bilgi paylaşımının gündeme gelmesinin ardından WhatsApp kullanıcıları hangi özelliğin geleceğini merak ederken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi ve işte haberimizde sizler için derledik.

Yeni özelliği ile çığır açacak

Alınan bilgiler neticesinde bu zamana kadar gelen özelliği ile gündem olan WhatsApp'a yeni bir özellik daha geleceği açıklanırken bunun ile birlikte vatandaşlar ise hangi özelliğin geleceğini merak ederken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşım gündeme geldi ve yapılan araştırmalar neticesinde artık WhatsApp'a gelen aramalar sessize alınabilecek. Yani eğer bir kişi karşı taraftan gelen bir arabayı sessize almak istiyor ise ya da aradığı dakika o aramayı sessize almak istiyor ise bu artık WhatsApp'a gelen yeni bir özellik ile mümkün hale gelecek ve kişi karşı taraftan gelen aramayı kolaylık ile sessize alabilecek. Hatta teknoloji editörleri bunun dışında WhatsApp'a 2023 yılında yeni özelliklerin daha geleceğine ifade eder iken bu özellik ile sınırlı kalınmayacağını da belirtti.