Xiaomi’ye Rakip Olacak! Apple, IOS 14.5 Beta Güncellemesini Duyurdu

Xiaomi’ye Rakip Olacak! Apple, IOS 14.5 Beta Güncellemesini Duyurdu

Apple, yayınladığı yeni IOS güncellemesi ile oldukça önemli bir özelliği devreye sokuyor. Gelişen teknoloji ile kullanıcılar artık daha pratik çözümler aramakta. Şirketler ise kullanıcıların isteklerini dikkate alarak önemli geliştirmelerde bulunuyor.

A+A-

Apple, yayınladığı yeni IOS güncellemesi ile oldukça önemli bir özelliği devreye sokuyor. Gelişen teknoloji ile kullanıcılar artık daha pratik çözümler aramakta. Şirketler ise kullanıcıların isteklerini dikkate alarak önemli geliştirmelerde bulunuyor. Son olarak Apple’nin yapmış olduğu yenilik daha önce Xiaomi’de de kullanılıyordu. Peki IOS güncellemesi ile neler geliyor? Apple kullanıcılarını sevindiren bu özellik çok fazla kullanılacağa benziyor.

IOS 14.5 Beta Güncellemesi Duyuruldu

Duyurulan IOS 14.5 Beta güncellemesinde önemli bir özelliğin devreye sokulduğu duyuruldu. Böylelikle Apple Watch ile telefonunuzun kilidini açabileceksiniz. Eğer yüzünüzde maske varken telefon kilidini yüzünüzle açmak istemiyor veya şifre yazmak istemiyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz. Apple Watch ile Apple telefonlarının arasındaki uyum böylelikle daha da artmış oldu. Ancak söz konusu yeniliğin Xiaomi’nin ki kadar optimize edilip edilmediği henüz bilinmiyor.

Sosyal medyada teknoloji ile ilgili videolar çeken sayfaların Apple’nin bu özelliğini yakın zamanda denemesi bekleniyor. Böylelikle Apple Watch’ın telefona daha da entegre olduğu bir teknoloji ile nasıl bir sonuç ortaya çıkacak göreceğiz. Apple sahibi olmayanların bu tarz videoların ortaya çıkmasını beklediği belirtildi. Önümüzdeki günlerde yayınlanabilecek başka güncellemeler ile nasıl sürprizler yapılacak merak konusu oldu