XRP Yükselişe Geçti! Kripto Para Yüzde Kaç Artış Yaşadı?

XRP Yükselişe Geçti! Kripto Para Yüzde Kaç Artış Yaşadı?

Birkaç borsadan reddedilmesi ve bankalarla yaşadığı polemiklerle adını duyuran XRP, önemli oranda değer kaybetmişti. XRP’e yatırım yapan insanların bir kısmı ise zararına satış yaparak bu olaydan büyük kayıpla ayrıldı.

A+A-

Birkaç borsadan reddedilmesi ve bankalarla yaşadığı polemiklerle adını duyuran XRP, önemli oranda değer kaybetmişti. XRP’e yatırım yapan insanların bir kısmı ise zararına satış yaparak bu olaydan büyük kayıpla ayrıldı. Ancak son zamanlarda delist edilmesine rağmen XRP’nin büyük bir artış yaşadığını görüyoruz. Geçici olarak mı yoksa kalıcı bir artıştan mı söz edilecek henüz bilinmiyor ancak pek çok kişi zararını karşılayacak ölçüde bir artış yaşandı.

XRP %50 Değer Kazandı!

Kripto para borsası Binance’den alınan verilere göre XRP’nin kısa süre içerisinde %50 değer kazanması konuşuluyor. Düşük fiyattan alım gerçekleştiren pek çok kişi bu işten kârlı ayrıldı ancak 4 TL civarlarından alım yapan kişiler hala genel tabloya bakıldığında zararda gözüküyor. Yine de önemli oranda zararlarını azalttıkları ortada.

XRP Yükselmeye Devam Edecek mi?

Borsalardan delist olan ancak henüz Binance gibi dev bir borsada işlem görmeye devam eden XRP’nin yükselmesine kesin gözle bakan ekonomistler bulunmakta. Yine de delist yediği için ve hali hazırda davasının sürmesi nedeniyle karar açıklanmadan kesin bir sonuçtan bahsedilemez. Önümüzdeki aylarda XRP koinin geleceğiyle ilgili önemli bir karar verilecek. Bundan olumlu veya olumsuz etkilenecek olanlar şüphesiz bu kripto paraya yatırım yapan kişiler olacak.