Yalancı Dizisinden Hayranlarını Üzen Haber Gecikmedi! Final Yapma Kararı Verdi!

Yalancı Dizisinden Hayranlarını Üzen Haber Gecikmedi! Final Yapma Kararı Verdi!

Yalancı dizisinin reytingleri her hafta düşüyor. Son bölümde yaşanan izleyici kaybı da bardağı taşıran son damla oldu. Show TV'de ekrana gelen ve Burçin Terzioğlu'nun oynadığı dizi final yapacak mı? Dizinin ekranlara veda etmesi bekleniyor. Peki dizinin final tarihi belli oldu mu? İşte Yalancı dizisiyle ilgili son gelişmeler...

A+A-

Yalancı dizisi, ekrana geldiği ilk günden bu yana izlense de reytingleri tam anlamıyla beklentileri karşılamadı. Dizinin bu gidişle erken final yapacağı vurgulanıyor. Show TV, aradığı yüksek reytingli diziyi bir türlü bulamadı. Çukur finalinden sonra yerine hangi dizi gelirse gelsin izleyicileri etkileyemedi. Ancak Üç Kuruş dizisinden oldukça umutlular. Yine de proje yayınlanana kadar ki süreçte diğer diziler geçerli bir başarı elde edemiyor.

Yalancı Dizisi Final Yapma Kararı Aldı!

Yalancı dizisinin final yapacağı vurgulanıyor. Dizinin başrolünde oynayan Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin uyumu gözlerden kaçmadı. Yine de ikilinin tüm çabasına rağmen Total, AB ve ABC1 reyting gruplarında yüksek puan elde edilemedi. Yayınlanan son bölümde Türkiye ve Norveç arasındaki maçın izlenmesi reytinglerini etkilemiş olabilir. Ancak bu zamana kadar 4 bölüm yayınlandı ve diğer bölümler de düşük reyting elde etti.

Show TV Kararını Verecek

Kanalın en kısa sürede karar vererek dizinin devam edip etmeyeceğini belirlemesi bekleniyor. İçimizden Biri dizisi final kararından sonra sıra Yalancı dizisine gelmiş olabilir. Ancak tüm bunlar tek başına yeterli değil. Resmi duyuru ile tüm gerçekler ortaya çıkacak. Bakalım dizi gerçekten de ekranlara veda edecek mi?