Yalancı Dizisinin Fişi Sonunda Çekildi! Show TV Final Kararı Aldı..

Yalancı Dizisinin Fişi Sonunda Çekildi! Show TV Final Kararı Aldı..

Show TV ekranlarının yeni sezon dizisi Yalancı'nın reytingleri birkaç haftadır toparlanamadı. Dizi ekranlara gelmeye devam etmek istese de, aldığı kötü sonuçları sonunda final kararını getirdi. Yalancı dizisi hakkında final kararı verildi.

A+A-

Show TV ekranları geçtiğimiz sezon birçok dizisinin ekranlara veda etmesi ile büyük bir problem yaşamaya başladı. Neredeyse yeni sezona dizisi kalmayan Show TV bu açığı yayın akışına eklediği birbirinden yeni ve heyecanlı projelerle beraber kapatmaya başlamıştı. Show TV'nin o yeni dizilerinden biri hakkında beklenmeyen erken final haberi geldi.

Yalancı dizisinin reytingler yüzü gülmedi! Kötü sonuçlarla karşı karşıya..

Yalancı dizisi başladığı günden bu yana bir türlü reytinglerini arttırmayı başaramadı. Dizi yayın hayatına çok büyük iddia ve merak uyandıran fragmanlarla başlasa da, bunların hiçbiri reytinglerini yükseltmesine yetmedi. Çok farklı bir konusu bulunan dizinin bu özelliği bile nerdeyse hiçbir işe yaramadı.

Yalancı dizisi hakkında final kararı verildi! Dizi ekranlara veda ediyor...

Yalancı dizisi hakkında final kararı sonunda verildi. Geçtiğimiz haftadan beri çeşitli final iddiaları ile gündeme gelen dizi hakkında henüz kesin bir karar verilmemişti. Ama sonunda dizinin yayın hayatına devam edip, edemeyeceği konusunda nokta koyuldu. Yalancı'nın reytingleri bir türlü düzelmeyince final kararı almak hiç istenmese de şart oldu.