Yalı Çapkını Dizisinde Başrol Oyuncusunun Fişi Çekildi! Yalı Çapkını Dizisinde Bu Hafta Veda Var..

Yalı Çapkını Dizisinde Başrol Oyuncusunun Fişi Çekildi! Yalı Çapkını Dizisinde Bu Hafta Veda Var..

Star TV’nin her hafta izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizisi Yalı Çapkını, 25. bölümüyle yine reyting rekorları kırmayı başardı. Ancak dizide beklenmedik bir gelişme yaşandı. İşte detaylar…

A+A-

23 Eylül 2022’de ilk bölümü yayınlanan, yönetmenliğinde Burcu Alptekin’in yer aldığı, senaryosunun ise Mehmet Barış Günger’e ait olduğu Yalı Çapkını, yayınlanan son bölümüyle izleyici tarafından büyük ilgi görmeyi başardı.

OGM Pictures imzası taşıyan dizi, her Cuma reytinglerde üst sıralardaki yerini korumaktan vazgeçmiyor. Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ gibi isimlerin paylaştığı Yalı Çapkını’nda olaylar iyice sarpa sarmış durumda. İlk bölümünden bu yana büyük yankı uyandıran dizi, yayınlanan her bölümünde ülkenin gündemine bomba gibi düşmeye devam ediyor.

16678318-728xauto.jpg

Dizinin bir önceki bölümünde Gülgün ve Ferit’in konuşmalarını duyan Seyran yüzük atmıştı. Aynı zamanda Pelin’in annesiyle tanışan Seyran, birde Ferit ve Pelin’i görünce yaşadığı şaşkınlıkla beraber hayal kırıklığına uğramıştı.

DİZİYE VEDA MI EDİYOR?

Tüm bu olayların yanı sıra Pelin karakterinin artık diziden ayrılacağı düşünülüyor. Yapımcının dizide daha da merak uyandırmak için Pelin karakterinin veda edeceği iddiası ortaya atıldı. Buçe Buse Kahraman’ın hayat verdiği Pelin’in, önümüzdeki günlerde dizideki rolü son bulacak. Ancak diziye nasıl veda edeceği bir diğer merak konusu. Güzel oyuncudan da dizinin yapımcılarından da herhangi bir açıklama henüz yok.

Her bölümüyle daha da merak uyandırmayı başaran Yalı Çapkını, 26. Bölümüyle bu Cuma saat 20’de Star TV ekranlarında olacak.