Yalı Çapkını Dizisinde Bir Ayrılık Daha Geldi!

Yalı Çapkını Dizisinde Bir Ayrılık Daha Geldi!

Yalı Çapkını dizisinde üstlendiği ''Efe Han'' karakteriyle izleyenlerin tüm dikkatini üzerine çeken Fırat Çelik'ten izleyenleri hayal kırıklığına uğratacak haber geldi. Mine Tugay'ın oynadığı Defne karakterinin arkadaşı olarak kameralar karşısına geçen Fırat Çelik, OGM Pictrues imzalı Yalı Çapkını'na elveda diyecek.

A+A-

oyraz Karayel, Gönül İşleri, 20 Dakika, Fatmagül'ün Suçu Ne? gibi yapımlarda oyunculuk performansı sergileyen Fırat Çelik, geçtiğimiz haftalarda Yalı Çapkını'na transfer edilmişti.

Fırat Çelik, Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen ve geniş bir hayran kitlesine sahip Yalı Çapkını'nda bir süredir ''Efe Han'' karakterini üstleniyordu. Mine Tugay'ın üstlendiği Defne karakterinin arkadaşı olarak projeye apayrı bir soluk kazandıran Fırat Çelik hikayesinin artık sonuna geldi.

Afra Saraçoğlu'nun ''Seyran Şanlı'' ve Mert Ramazan Demir'in ise ''Ferit Korhan'' karakterini oynadığı Yalı Çapkını'nda Ferit Çelik'in macerası resmen bitiyor. Mehmet Barış Günger'in senaryosunu yazdığı ve Onur Güvenatam'ın yapımcısı olduğu Yalı Çapkını dizisi heyecan ve gerilimin dozu yükselmeye başladı.

Alptekin Bozkurt ve Burcu Alptekin ikilisinin yönetmenliğinde çekimleri yapılan Yalı Çapkını 22.bölümüyle 3 Mart Cuma tarihinde saat 20:00'da Star TV'de seyircisinin karşısına geçecek.