Yalı Çapkını dizisinde böyle ayrılık görülmedi! izleyici isyan etti

Yalı Çapkını dizisinde böyle ayrılık görülmedi! izleyici isyan etti

Yayınlandığı günden bugüne çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam eden Yalı Çapkını dizisi alınan bilgiler neticesinde 23. bölümü ile magazin gündemine bomba gibi düştü ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran yanlış yaptığınız dizisi alınan bilgiler neticesinde yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam ederken bunun ile birlikte dizinin yeni bölümünde neler olacağı da şimdiden merak söz konusu olur iken bu dizi magazin gündemine bomba gibi düşmeyi başardı.

Yalı Çapkını olay oldu

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ, Gülçin Santırcıoğlu ve Beril Pozam gibi başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını isimli dizi yeni bölümü ile olay oldu. Yalı Çapkını Suna karakteri yani Beril Pozam’ın Yalı Çapkını dizisinden ayrılacağı yönünde bir takım iddialar gündeme gelse de bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı yapılmadı ve ekran başındaki izleyiciler ise gerçekten böyle bir ayrılığın yaşanıp yaşanmayacağını merak etse de ne kanalda ne de yapım ekibinden net bir bilgi paylaşımı henüz yapılmadı. Şimdi ise gözler yarı çapkanı dizisinin yeni bölümüne çevrildi.