Yalı Çapkını Dizisinde Kavga Çıktı! Oyuncular Birbirine Girdi..

Yalı Çapkını Dizisinde Kavga Çıktı! Oyuncular Birbirine Girdi..

Star TV'nin fenomen dizisi Yalı Çapkını 46. Bölüm, geceye damga vurdu. Ancak seyircilerin dikkatini çeken bir detay, dizinin başrol oyuncuları arasında büyük bir kavganın fitilini ateşledi. İşte Yalı Çapkını dizisinin perde arkası ve yaşanan büyük krizin detayları..

A+A-

Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, uzun süredir ekranlarda izleyiciyle buluşuyor ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyordu. Ancak son bölümün ardından dizi setinde büyük bir olay yaşandı.

Dizi, başrollerinde Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Afra Saraçoğlu, Taro Emir, Binnur Kaya, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam ve Buçe Buse Kahraman gibi deneyimli oyuncuları ağırlıyor ve her bölümünde tansiyonu yükselten olaylarla izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyordu.

Pelinsu Hamile!

Son bölümlerde diziye geri dönen Pelinsu'nun (Afra Saraçoğlu) hamile olduğu büyük bir sürpriz olarak ortaya çıktı. Ancak bu sürpriz, dizinin sıkı takipçileri arasında büyük bir tartışma yarattı. İzleyiciler, bebeğin babasının Abidin olduğunu iddia etmeye başladılar.

Abidin ve Pelinsu Arasındaki İşbirliği

Dizi takipçileri, Pelinsu'nun hamileliğiyle ilgili bazı ayrıntılara dikkat çekmeye başladılar. Özellikle Suna'dan uzaklaşan Abidin'in (Emre Altuğ) hamilelik haberini aldıktan sonra verdiği tepkiler, izleyicilerin dikkatini çekti. Bazı izleyiciler, Abidin ve Pelinsu'nun aralarında bir işbirliği olduğunu bile iddia etmeye başladılar.

Ferit'in Tepkisi

Eğer Pelinsu'nun bebeği gerçekten Abidin'den ise ve Ferit (Çetin Tekindor) bu gerçeği öğrenirse, dizide büyük bir kavga yaşanması kaçınılmaz olacak gibi görünüyor. Ferit'in sağ kolu olarak görev yapan Abidin'in gerçek yüzünün ortaya çıkmasının ardından diziye damga vuracak bir ayrılık iddiası da ortaya atılabilir.

Gerilim ve heyecanın hiç eksik olmadığı Yalı Çapkını dizisinin 46. Bölümü, seyircileri büyük bir sürprizle karşıladı. İzleyiciler, dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağını merakla bekliyorlar. Yalı Çapkını'nın 46. Bölümü, Cuma akşamı saat 20.00'da Star TV'de izleyicilerle buluşacak