Yalı Çapkını Dizisinden Efe'nin Neden Ayrıldığı Ortaya Çıktı

Yalı Çapkını Dizisinden Efe'nin Neden Ayrıldığı Ortaya Çıktı

Yalı Çapkını Efe Neden Ayrıldı? Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkınında yeni bir ayrılık yaşandı. Fırat Çelik diziye hikayesi bittiği için veda etti.

A+A-

Cuma günlerinin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ, Selen Özbayrak, Mehmet Esen gibi popüler isimler yer alıyor. Hikayesi ile izleyicileri büyüleyen dizinin yönetmen ekibinde Burcu Alptekin ve Alptekin Bozkurt yer alıyor.

Yalı Çapkını Efe Neden Ayrıldı?

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Demir’in paylaştığı Yalı Çapkını dizisinde Fırat Çelik’in canlandırdığı Efe karakteri diziden ayrılıyor. Efe diziye konuk oyuncu olarak katılmıştı. 5 bölümlük hikayesi ile izleyici karşısına çıkan Efe, Defneye aşık bir karakter olarak diziye katılmıştı.

Yalı Çapkını Efe Geri Dönecek Mi?

Hem Türkiye hem de Avrupa’da izlenme rekortmeni olan Yalı Çapkını dizisinde Efe, Fırat ile Seyranın arasındaki çekişmeyi alevlendirmişti. Efe karakterine hayat veren Fırat Çelik diziye veda edecek. 5 Bölümlük sözleşmeyle diziye katılan Fırat Çelik diziye geri dönmeyecek.