Yalı Çapkını İzleyenlerine Kötü Haber Geldi! Yalı Çapkını Dizisi Erken Final Yapıyor..

Yalı Çapkını İzleyenlerine Kötü Haber Geldi! Yalı Çapkını Dizisi Erken Final Yapıyor..

Son dönemin en çok konuşulan dizileri arasında yer alan Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Emre Altuğ, Gözde Kansu ve Çetin Tekindor'un başrolde oynadığı Yalı Çapkını adlı diziden kötü haber geldi. Reyting rekortmeni dizi ekranlara veda edeceği ileri sürüldü.

A+A-

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana reyting rekorlarını alt üst eden 'Yalı Çapkını' dizisinden kötü haber geldi. Reyting rekortmeni dizi ekranlara veda edeceği ileri sürüldü.

Son dönemin en başarılı dizileri arasında yer alarak reyting rekorlarını alt üst eden, yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği, çekimlerinin Gaziantep'in Millet Hanı'nda ve Sabancı ailesinin Beylerbeyi'ndeki yalısında yapıldığı, başrolde ise Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Emre Altuğ, Gözde Kansu ve Çetin Tekindor'un yer aldığı 'Yalı Çapkını' dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Diziye 17. bölümde 'Efe' karakteriyle dahil olan Fırat Çelik, diziden ayrılacak.

Cumhuriyet'te yer alan habere göre ise; Son dönemde senaryosuyla alakalı bazı sorunlar yaşandığı öne sürülen ve ayrıca RTÜK'e en çok şikayet edilen dizilerin başında gelen 'Yalı Çapkını' ekranlara veda edeceği ileri sürüldü.

Haberde reyting rekortmeni dizinin haziran ayında final yapacağı ve gelecek sezon ekranlara gelmeyeceği vurgulandı.