Yalnız Kurt Dizisi Hayal Kırıklığı Oldu! Kanal ve Yapımcı Resmen Çıldırdı!

Yalnız Kurt Dizisi Hayal Kırıklığı Oldu! Kanal ve Yapımcı Resmen Çıldırdı!

Yalnız Kurt dizisi reytingleri bir anda çakıldı. Dizinin izlenme oranları düşünce ATV'den final ihtimali ortaya çıktı. Peki sevilen dizinin izlenmesi neden bu kadar ani düştü? Pek çok kişi nedeni merak ederken bir yandan da final olacak mı diye araştırma yapıyor. İşte diziye dair son dakika gelişmesi...

A+A-

Yalnız Kurt dizisinin ilk haftalardan itibaren reytinglerde birinci olduğunu biliyoruz. Ancak dizinin geldiği konum herkesi şaşırttı. Çünkü hiç beklenmedik bir gelişme meydana geldi. Dizinin reytingleri çok düştü. Cihan Ünal,Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han ve Kürşat Alnıaçık'ın başrolde oynadığı dizide izleyicileri neler bekliyor?

Dizi Reytingleri Çok Düştü!

Dizinin reytingleri azaldığı için izleyiciler ne diyeceğini şaşırdı. ATV dizisi Yalnız Kurt erken final mi yapacak? Her ne kadar reytingleri düşmüş olsa da mevcut reytinglerin pek çok diziden iyi olduğu belirtiliyor. Bu nedenle yayın hayatına emin adımlarla devam edeceği savunulmakta. Sevilen dizinin heyecanla takip edileceği düşünülüyor.

Yalnız Kurt Reyting Sonuçları

Yalnız Kurt dizisinin reyting sonuçları belli oldu. Dizi, tüm kişiler ve ABC1 kategorilerinde altıncılık elde etti. AB kategorisinde ise üçüncüydü Her şeye rağmen reytingleri fena değildi. Yine de bu düşüş devam eder ise ATV dizisi yayın hayatına erken veda edebilir. Dolayısıyla sevilen dizi ile ilgili çok daha hararetli gelişmeler paylaşmayı sürdüreceğiz.