Yanıtı Merak Edilen Soru: Drone Nedir?

Yanıtı Merak Edilen Soru: Drone Nedir?

Elbette ki yakın zamanda sıklıkla karşımıza çıkan Drone nedir? Sorusu beraberinde hangi drone markasını almayım? Sorusunu da getirmektedir. Sizler için önde gelen 5 farklı drone markasını araştırdık. Ancak ilk önce Drone nedir? Sorusuna yanıt verelim! İnsansız hava aracı olarak tanımlanan drone; hem eğlence hem hobi hem de ticari amaçlı kullanılan yeni nesil hava aracıdır.

A+A-

Önde Gelen 5 Drone Markası

Günümüz koşullarında insansız hava araçlarının yoğun bir şekilde talep gördüğünü biliyoruz. Tam da bu noktada farklı drone markalarının ön plana çıktığını da ifade edebiliriz. İşte son zamanlarda ön plana çıkan 5 drone markası:

  • Dji Mavic Mini
  • Hubson H501SX4
  • Dji Phantom 4 Prov2.0
  • Parrot Anafi
  • Diji Mavic Pro

Dji Mavic Mini

Oldukça hafif bir ürün olan Dji Mavic Mini; ortalama yarım saat kadar havada kalabilme özelliğine sahiptir. 4 km kadar menzile sahip olan bu model; pratik kullanım özelliğine de sahiptir.

Hubson H501SX4

Kullanıcısına kolay bir uçuş deneyimi yaşatmak konusunda iddialı bir model olan Hubson H501SX4; hem fotoğraf hem de video çekmek konusunda iddialı bir modeldir.

Dji Phantom 4 Prov2.0

Yüksel kalite standartlarında fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyan Dji Phantom 4 Prov2.0; 5 yönlü engel bulabilme özelliğiyle de göz doldurmaktadır.

Parrot Anafi

4K video teknolojisine uyum sağlamak konusunda başarılı olan Parrot Anafi; şarj edilebilme konusunda da avantajları bulunan bir üründür.

Diji Mavic Pro

Ülkemizde de satışa sunulan bu ürün; boyutları itibariyle çok büyük olmamasına rağmen; son derece kullanışlı bir insansız hava aracıdır!