Yapımcı Açıkladı: Kefaret dizisi Finali Kesinleşti

Yapımcı Açıkladı: Kefaret dizisi Finali Kesinleşti

FOX TV'nin sevilen dizisi Kefaret'ten izleyicileri üzen haber geldi. Kefaret dizisi yapımcısından flaş kararı aldı.

A+A-

Fox TV'nin sevilen dizileri arasında yerini alan Kefaret dizisinden final kararı geldi. Dizinin dramatik yapısına karşın akıcı hikayesi de var. Hatta konusu ile izleyicileri sıkmadığı gibi ekran başında tutmayı da başardı.

Teşkilat gibi TRT1'in sevilen dizilerinden olan kaliteli bir diziye karşın direnmeyi başarabilen tek dizi oldu. Ancak son haftalarda yayınlanan bölümleri ile reytinglerde de düşüş yaşamaya başladı.

Kefaret'te Final Kararı Geldi!

Dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur gibi isimler yer almakta. Ayrıca dizi, Kasım ayında ekranlara gelmeye başlamıştı. Bu hafta ise dizinin 23. bölümü izleyici karşısında yerini alacak.

Reytinglerinde düşmeye başlaması ile dizinin final kararı da geldi. Zülfü Livaneli'nin hikayesinden alınan ve Mahinur Ergun tarafından senaryolaştırılan Kefaret dizisinin final haberini; gazeteci Birsen Altuntaş sosyal medya hesabından paylaştı.

Kefaret buna göre; finale doğru giderken dizinin kaçıncı bölümde biteceği de ortaya çıktı. Son zamanlarda birçok dizinin final yapması ve final yapma kararı almasının ardından bu diziler arasına Kefaret'te yer aldı.

Dizinin 24. yeni bölümü 2 Mayıs Pazar akşamı ekranlarda yerini alacak. Ayrıca dizi 28. bölümü ile de ekranlara veda edecek. Diziyi izleyenler, bu haberin ardından üzülecek. Çünkü dizi hakkında yapılan yorumlar, beğeni kazandığı yönündeydi.

Kefaret'in yapımcılığını da 25 Film üstlenmekte. Bu hafta da dahil olmak üzere dizinin hali hazırda finaline toplam 4 bölümü kaldı. Dizinin, alınan bu kararın ardından hikayesinin de daha hızlanması beklenmekte. 

Etiketler : ,