Yapımcı Gönül Dağı Dizi Oyuncularını Tek Tek Kovdu! Gönül Dağı Dizisi Final mi Yapacak?

Yapımcı Gönül Dağı Dizi Oyuncularını Tek Tek Kovdu! Gönül Dağı Dizisi Final mi Yapacak?

TRT 1 dizisinin yeni bölümü izleyicilere ters köşe yapmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun ayrılığıyla birlikte  dizinin nasıl devam edeceği merak edildi. Son zamanlarda oyuncu ayrılıklarından bir türlü başını kaldıramayan dizide ilginç gelişmeler ekrana taşınacak. Peki hangi dizide ayrılık haberi var?

A+A-

TRT 1'de yayınlanan dizide başrol oyunculardan yan karakterleri canlandıran isimlere kadar pek çok kişi ayrıldı. Artık dizinin hikayesi nasıl ilerleyecek bilinmiyor. Bu nedenle sevilen dizi hakkında final iddiaları da ortaya atılmaya başlandı. Gönül Dağı dizisinde yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklenecek.

Gönül Dağı'ndan Kim Ayrılacak?

Sevilen dizi Gönül Dağı'na veda edecek oyuncu için çok fazla iddia vardı. Hasta olduğundan ötürü ekranlara veda edeceği belirtilen Sefer için bu sefer de kaza haberi gündeme geldi. Yeni bölüm fragmanını izleyenler heyecanlı bekleyişini sürdürüyor.

Ferdi Sancar Diziden Gitti mi?

Zahide ve Sefer aşkının sona ereceği ve Ferdi Sancar'ın diziden ayrılacağı belirtiliyor. Henüz TRT 1 dizisinden ve direkt olarak yapımcıdan bir açıklama gelmiş değil. Dolayısıyla izleyiciler henüz resmiyete kavuşmayan bu haber için beklemeye devam edecek. Sonrasında ise bazı yeni gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın başrolde oynadığı yapımda neler olacağını hep birlikte göreceğiz.