Yargı Dizisi Ayakta Alkışlandı. Dizi Yurt Dışındaki Hayranlarını Peşine Taktı

Yargı Dizisi Ayakta Alkışlandı. Dizi Yurt Dışındaki Hayranlarını Peşine Taktı

Yargı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizi TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Teşkilat dizisini bile sollamayı başardı. Dizi Türkiye dışında yurt dışında da büyük ilgi gördü. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Teşkilat dizisinin sollayan Yargı dizisi konusu dışında oyuncuların başarılı performansı ile de yoğun ilgi gördü. Özellikle Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz, kariyer basamaklarını tırmanmayı başardı. Aynı şekilde Kaan Urgancıoğlu da bu dizi sayesinde hayran kitlesini artırdı. İkili Türkiye dışında yurt dışında da birçok hayran kitlesine sahip oldu.

Yargı Dizisi Yoğun İlgi Gördü

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi herkesin fenomen dizisi haline geldi. Alınan bilgiye göre Yargı dizisi, İzleyicilerden tam not alırken yurt dışından da yabancı dizi hayranlarını peşine taktı. Her hafta merak duygusu içeren konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi, reyting rekorları kırıyor. Bir zamanlar reytinglerde bir numara olan Teşkilat dizisini bile sollamayı başardı. Dizi severler her hafta Yargı dizisinde ne olacağını merak ile bekliyor.

Sema Ergenekon’un 2 yıl süren senaryo çalışmaları sonuç verdi. Özgün hikâyesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi, elde ettiği başarıyı hak eden bir yapım oldu. Ayrıca Türkiye’deki dizi yapımcılığına güzel şekilde ortaya koydu. Dizi hem Türkiye hem de yurt dışında yoğun izleyici kitlesine sahip oldu.

Etiketler :