Yargı Dizisi Taktir Topladı. Diziye Ödül Yağıyor

Yargı Dizisi Taktir Topladı. Diziye Ödül Yağıyor

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan yargı bir ödüle daha layık görüldü. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi herkesin takdirini topladı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Yargı dizisi fırtına gibi esmeye devam ediyor. Ekranlara geldiği günden bu yana bir çok ödül alan yargı dizisi izleyiciler tarafından da çok seviliyor. Alınan bilgiler neticesinde yargı dizisi Galatasaray üniversitesi tarafından en iyi dizi ödülüne layık görüldü. Dizinin başrol oyuncusu Pınar Deniz ise en iyi kadın oyuncu seçildi.

Yargı Dizisi Ödül Üzerine Ödül Aldı

Ekranlara geldiği günden bu yana birçok ödüle layık görülen yargı dizisi reytinglerde de iyi bir başarı yakaladı. Dizi yayınlandığı günden bu yana kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. İlk etapta teşkilat dizisini yerinden etmeyi başaran yargı dizisi birinciliği hiç kimseye kaptırmıyor. Yayınlandığı dönem eleştirilere maruz kalsa da her bölümünde yeni bir heyecan yaratmayı da sürdürüyor.

Pınar Deniz, Yeni Bir Ödül Daha Aldı

Dizinin başrol oyuncusu Pınar Deniz en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görüldü. Ayrıca Kaan Urgancıoğlu da kariyerini çok iyi bir çıkış yakaladı. Pınar Deniz Ceylin karakteri ile oyunculuk performansını ortaya çıkardı. Böylece Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularından biri olmaya layık görüldü. Yargı dizisinin yeni bölümünün 27 Mart Pazar akşamı ekranlara geleceği biliniyor. Dizinin yeni bölümü ise yine büyük bir heyecanı barındırıyor.

Etiketler :