Yargı Dizisinde Engin Yaşadığı İfşa Edildi! Yapımcı ve Kanal Resmen Çıldırdı!

Yargı Dizisinde Engin Yaşadığı İfşa Edildi! Yapımcı ve Kanal Resmen Çıldırdı!

Kanal D Yargı dizisinin yeni bölümü Engin'in yaşadığını düşündürdü. Çünkü Ceylin'in izlediği videoda çok önemli gelişmeler yaşandı. Ceylin, beraat kararına sevinemeden izlediği video ile tekrar gündeme gelecek. İşte sevilen dizide meydana gelen bazı olaylar...

A+A-

Yargı'da Engin'in ölümü üzerinden ilerleyen olaylar, yeni bir soluk kazandı. Herkes Engin'in öldüğünü düşünüyor ancak Ceylin öyle bir sürprizle karşılaştı ki görenler şok oldu. Özellikle de flashdiski taktıktan sonra Ceylin'in izlediği sahneler dikkat çekti.

Engin Yaşıyor mu?

Ceylin, beraat ettikten birkaç saat sonra flashdiski bilgisayara taktı ve çalıştırdı. Kendisi için hazırlanan videoda Engin'in Ceylin'i beraat haberi için tebrik ettiği anlar vardı. Öyle ki videoyu izleyenler gözlerine inanamadı. Çünkü Engin ya her şeyi önceden tahmin ediyor ya da gerçekten yaşıyordu. Kanal D'deki Yargı dizisi hiç bu kadar heyecanlı anlara tanıklık etmemişti.

"Merak Etme Öldüm" Dedi!

Engin, Ceylin'in kendi kendine bu soruları sorması üzerine “Öldüm, öldüm, tam da istediğin gibi” yanıtını verdi. Her şey adeta önceden kurgulanmıştı. Engin'in bu kadar detaylı hamle yapması herkesi şaşırttı. Şimdi ise videoda başka nelerin söyleneceği ve Ceylin'in başına neler geleceği merak ediliyor. Dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar reytinglere de yansıyacak.

Etiketler :