Yargı Dizisinde Ortalığı Karıştıracak Transfer! Yargı Dizisi Resmen Karışacak..

Yargı Dizisinde Ortalığı Karıştıracak Transfer! Yargı Dizisi Resmen Karışacak..

Rekortmen dizi Yargı kısa bir zaman dabüyük bir popülerliğe ulaşmayı başardı. Sıralamada her hafta adından söz ettiren dizinin yeni bölümlerinde büyük değişimler yaşanacak. Seyirci bile senaryoda görülen bu farklılıkları anlamakta güçlük çekecek. İşte yeni bölümden ipuçları..

A+A-

Yargı dizisi sezona hızlı başlayıp, büyük başarıları yakalamayı başaran diziler arasında bulunuyor. Bu sezonun en iddialı dizileri arasına adını şimdiden yazdırdığı görülen Yargı dizisi seyircisinde her hafta büyük bir merak uyandırıyor. Henüz birkaç haftalık olmasına rağmen uzun soluklu dizilere bile meydan okuyan Yargı dizisinin en güçlü yanı da bol aksiyonlu senaryosu.

Yargı dizisi çok kısa konusu;

Ekranların yeni dizisi Yargı bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının çok heyecanlı ve merak uyandıran hikayesini izleyicileri ile buluşturuyor. Bu etkileyici senaryo seyirciyi bol aksiyonlu anlar yaşatacağa benziyor.

Yargı dizisine yeni karakter! Senaryoyla oynanılabilir...

Yargı dizisinini gelecek bölümlerinde senaryoda ufak farklılıklar olabilir. Dizinin reytingleri beklenilenden bile çok üst düzey bir orana ulaştı. Yani Yargı dizisinin senaryosunda ufak farklılıklara gidilerek senaryoda büyük bir entrika yaşanabilir. Bunların başında da diziye yeni katılan “Şahver” karakterinin tüm dengeleri sarsacağı şeklinde. Bu karakterin ani transfer ile beraber Yargı'da hiç beklenmeyen şeyler yaşanabilir.

Etiketler : ,