Yargı Dizisine Ünlü Oyuncu Katıldı! Yargı Dizisinin Senaryosu Değişiyor..

Yargı Dizisine Ünlü Oyuncu Katıldı! Yargı Dizisinin Senaryosu Değişiyor..

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin kadrosuna bir isim daha katıldı. Birbirinden iddialı isimleri ekrana taşıyan Yargı dizisinde bu transferle beraber ortalık tamamen karışacak. Bakalım bundan sonra Yargı'da neler olacak ?

A+A-

Yargı dizisi tüm heyecanı ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Pazar günü çok güçlü bir rakip olan Teşkilat dizisi ile aynı saatlerde ekrana gelen dizi buna rağmen ulaşılması zor reyting oranları yakalamayı başarıyor. İddialı diziye şimdilerde yeni bir transfer daha geldi. Bu transferle dizinin iddialı kadrosu daha da büyümüş oldu.

Yargı dizisine yeni bir transfer daha geldi!

Yargı dizisine yeni bir transfer daha eklendi. Son olarak Menajerimi Ara dizisinde yer alan oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu Yargı dizisinin kadrosuna katıldı. Diziye yeni katılan tecrübeli oyuncunun hangi karakteri canlandıracağı da belli oldu. Oyuncunun karakteri Şahver Yengi olacak. Bu karakter dizinin kilit isimlerinden biri olacağı için senaryoda kritik bir yeri olacak.

Yargı dizisi popülerliğini arttırmaya devam ediyor...

Yargı dizisi reytinglerde ki başarısını her geçen hafta biraz daha arttırıyor. Dizi yukarıda da bahsettiğimiz gibi TRT 1'İn reyting rekortmeni Teşkilat dizisiyle yarışmasına rağmen yine de büyük başarılar elde ediyor. Henüz yeni olan proje, reytinglerde bazen Teşkilat'tı bile alt ediyor.

Etiketler : ,