Yasak Elma Dizisi Bir Sezona Daha mı İmza Atıyor? Eda Ece Kadrodan Ayrılıyor mu?

Yasak Elma Dizisi Bir Sezona Daha mı İmza Atıyor? Eda Ece Kadrodan Ayrılıyor mu?

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Yasak Elma dizisi entrika dolu sahneleri ile izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Her hafta heyecanlı sahneleri izleyici ile buluşturmaya devam eden dizinin bir sezon daha ekranlarda olacağı söyleniyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Yasak Elma dizisinin bir sezon daha ekranlarda olacağı söyleniyor. Dizi severler bu karara çok sevinse de oyuncu kadrosu da şimdiden merak söz konusu oldu. 

Eda Ece, Kadroda Yer Alıyor mu?

Yasak Elma dizisinde yarattığı Yıldız karakteri ile çok sevilen Eda Ece, İzleyicilerin de ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu dizide spontan olarak oynadığı sahneler ile de çok seçiliyor. Ayrıca ünlü oyuncu Eda Ece'nin bir sonraki sezon da yoluna Yasak Elma dizisi ile devam edeceği ortaya çıktı. Eda Ece'nin bu kararı İzleyicilere derin bir nefes aldırdı. Dizi severler Eda Ece'nin oyunculuğuna hayran kalırken, her hafta farklı bir entrika ile ekranlara gelen Yasak Elma dizisi de reytinglerde İstenilen başarıyı elde etti. Fox TV, istenilen başarıyı yakalarken Yasak Elma dizisi ile birlikte Eda Ece de kariyerinde çok iyi bir çıkış yakaladı. Ünlü oyuncu Türkiye dışında yabacı ülkelerde de çok sevilen bir isim oldu. 

Etiketler :