Yasak Elma Dizisi Büyük Değişim! Bir Oyuncu Diziden Ayrılacak!

Yasak Elma Dizisi Büyük Değişim! Bir Oyuncu Diziden Ayrılacak!

Yasak Elma dizisinin yeni sezonu çekilecek. Aynı zamanda senaryo anlamında önemli değişimler yaşanıyor. Yıldız'ın yangından kurtulacağı ancak komada kalacağı belli oldu. Öte yandan Yasak Elma dizisine bir oyuncunun veda edeceği de kesinleşiyor. Yasak Elma oyuncu ayrılığı ve Yıldız'ın komaya girmesinden sonra dizide neler yaşanacak? İşte Yasak Elma ve yeni sezona ait gelişmeler...

A+A-

Yasak Elma dizisi her ne kadar eğlenceli ve komikliğiyle ön plana çıksa da dizide yaşanacaklar izleyenleri cidden hayrete düşürecek. Dizi hiç beklenmedik şekilde değişecek ve bu değişimden en çok Yıldız karakteri etkilenecek. Yangın sahnesinin sonuçları merak ediliyordu. Alınan bilgilere göre yangın sonrasında Çağatay ve Yıldız kurtulacak. Ancak Yıldız komada kalacak. Tam 5 yıl boyunca komada kaldıktan sonra uyandığında karşılaşacağı büyük gerçekle iyice şok olacak.

Yasak Elma Yıldız Komaya Giriyor

Yıldız'ın komaya girmesinin ardından geçen 5 yılda büyük değişiklikler meydana gelecek. Diziyle ilgili önemli gelişmeler yaşanacak. Yıldız'ın komaya girmesinden ötürü Çağatay'ın Cansu ile evlendiği ortaya çıkıyor. Üstelik Halit Can'ın da Cansu'ya anne demesi büyük tepki çekecek. Cansu'nun bir aileyi adeta dağıtıp kendi isteği doğrultusunda ona sahip olması hem izleyicilerin hem de Cansu'nun dikkatinden kaçmayacak. Yasak Elma'da dizi 5 yıl sonrasını gösterecek. Aradaki zaman dilimi atlanacak ve ortaya çıkan sonuçlar gösterilecek.

Yasak Elma Oyuncu Yeni Sezonda Yok!

Öte yandan Yasak Elma'nın genç oyuncusu Kuzey Gezer, Halit Can karakterine veda edecek. Doğalı 40 gün olduğunda Yasak Elma dizisinde oynamaya başlamıştı. Bu nedenle aradan geçen zaman diliminde dizi setinde büyüdüğünü söylesek yanlış olmaz. Tatlı oyuncunun artık Yasak Elma'da yer almayacağı belirtiliyor. Yeni sezonda başka ne gibi ayrılıklar yaşanacak merak edilmekte. Şu an için elimizde olan bilgiler bunlar. Ancak yakın zamanda diziyle ilgili çeşitli gelişmeler de haber olarak karşımıza çıkacak. Dizinin oyuncu kadrosundaki değişikliğin yanı sıra senaryodaki inanılmaz değişim büyük tepki çekti. Bakalım Yasak Elma'nın yeni sezonunda izleyenleri başka neler bekliyor olacak. Dizinin yeni sezonunun devam edecek olması sevindirici bir gelişme olsa da yaşananlar izleyicilerin ağzını açık bıraktı. Yıldız, hiç beklemediği yerden darbe yiyecek.

Etiketler : ,