Yasak Elma Dizisinde Yaprak Dökümü! Bir Ünlü İsim Daha Ayrılıyor

Yasak Elma Dizisinde Yaprak Dökümü! Bir Ünlü İsim Daha Ayrılıyor

Fox TV’nin önemli yapımlarından birisi olan Yasak Elma dizisinin sezon finali yapmasıyla birlikte dizide ayrılıklar devam ediyor. Yeni sezonda hangi ünlü isim diziye veda ediyor? Patlamada kim ölecek? Ünlü oyuncunun ayrılık sebebi ne?

A+A-

 Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Yasak Elma ekrana geldiği günden itibaren adından sıkça söz ettiriyor.  4.Sezon ile sezon finali yapan dizi başarılı bir sezonu daha arkasında bırakmış oldu. Dizinin başarılı olmasındaki en önemli etken ise dizideki değişim oldu. Dizinin ilk sezonu drama ağırlıklı iken 3.sezon itibariyle komedi ağırlıklı olarak diziye devam edildi. Dizinin bu hızlı değişimi ve dizideki entrikalar izleyicinin dikkatini çekti.

Yasak Elma'da Yaprak Dökümü!

Dizinin 4.sezonu ile birlikte Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılması büyük olay yaratmıştı. Güzel oyuncunun hayranları Şahika olmadan Yasak Elma’nın nasıl devam edeceğini merak ediyor.

Dizide Ayrılık

Dizide ayrılıklar bitmiyor. Ayrılıklardan biride geçen ay diziye yeniden giren başarılı oyuncu Barış Kılıç oldu. Yapılan açıklamada Barış Kılıç’ın yeni sezonda yer almayacağı açıklandı. Bu açıklama üzerine dizinin önemli isimlerinden olan Zehra karakteri ile tanıdığımız Şafak Pakdemir'de diziden ayrılacağı açıklandı.

Kim Ölecek?

Dizinin sezon finalinde Hasan Ali’nin evinde patlayan bomba ile ünlü bir isime daha veda ediyor. Hasan Ali Başkan karakteri ile kendisini sevdiren Erdal Özyağcılar diziden ayrılıyor! Ünlü oyuncunun neden ayrıldığına dair bir açıklama yapılmadı. 5. Sezon ile ekranlara gelmesi beklenen Yasak Elmanın yeni oyuncu kadronu merak ediliyor.