Yasak Elma Dizisinde Yaprak Dökümün Devam! Yasak Elma’da Şok Ayrılık!

Yasak Elma Dizisinde Yaprak Dökümün Devam! Yasak Elma’da Şok Ayrılık!

FOX TV ekranlarında yer alan dizi sezon finali yapmasının ardından birçok dizi oyuncusu ile vedalaşmak zorunda kaldı. Bu vedalar dizi hayranlarını korkutmaya devam ederken şimdi yeni bir ayrılık kararı daha geldi. Yasak Elma dizisinde oynayacak oyuncu kalmadı. Dizi yeni sezona başlayabilecek mi?

A+A-

FOX TV ekranlarının en entrikalı dizi Yasak Elma ekrana geldiği her bölüm ile izleyiciye sevinç göz yaşları döktürmeye başardı. Her sezon farklı bir senaryo ile karşımıza çıkan dizi şu aralar hiç iyi durumda değil. Dizinin başrol oyuncuları diziden teker teker ayrılmaya başladı. Dizide neredeyse hiç oyuncu kalmadı. Dizinin Şahika’sının ayrılığının arkasından birbirinden ünlü isimler diziye veda etti.

Yasak Elma’da Ayrılık Rüzgarı!

Dizi sezon finali yapmasının ardından önce Barış Kılıç diziden ayrıldığını duyurdu ünlü oyuncu diziden daha öncede ayrılmıştı daha sonra ısrarlar üzerine tekrar diziye dönmüştü şimdi ise yine veda eden isimlerden birisi oldu. Daha sonra ise dizinin Zehra’sı diziden ayrıldığını duyurdu. Bu ayrılık haberlerini sindiremeyen izleyici dizinin Hasan Ali Başkanı yani Erdal Özyağcılar’ın diziden ayrıldığı haberleri ile sarsıldı. Şimdi ise diziden bir isim daha ayrıldı.

Yasak Elma’da Ayrılıklar Devam Ediyor…

Alınan bilgiye göre dizide Berk Oktay’ın annesi rolünü canlandıran dizinin Feride’si usta oyuncu Gülenay Kalkan, Yasak Elma dizisine veda eden isimlerden birisi oldu. Dizinin yeni sezona nasıl başlayacağı bilinmezken yeni sezonda dizinin tamamen değişmiş bir şekilde başlayacağı oyuncu ayrılıklarından belli oluyor.