Yasak Elma Dizisindeki Son İzleyicileri Duygulandıracak!

Yasak Elma Dizisindeki Son İzleyicileri Duygulandıracak!

Yasak Elma'da en az bir oyuncunu diziden ayrılacağı iddia edildi. Son bölümlerden sonra Çağatay ve Yıldız aşkı artık bitebilir. Peki diziden hangi oyuncu ayrılacak? Yıldız aldatıldığını öğrendi. Çağatay ve Kumru'nun yasak aşkı karşısında dizide neler yaşanacak çok merak edildi. İşte Yıldız ve Çağatay'ın ayrılığına ilişkin gelişmeler...

A+A-

Yasak Elma dizisi, daha önce yaşamadığı kadar karmaşık sahnelerle izleyicileri etkiliyor. Yeni bölümde Çağatay ve Yıldız arasındaki ilişkinin bitmesi gündemde. Çağatay, kendisinde hiç beklenmedik şekilde bir hamle yapıyor ve Kumru ile aşk yaşıyor. Üstelik bu yasak aşktan ötürü hiç pişmanmış gibi de gözükmüyor. Dizide oyuncu ayrılığı da yaşanabilir. Tüm bu ihtimaller dahilinde neler olacağını konuşacağız.

Çağatay ve Yıldız Boşanacak mı?

Yıldız, Çağatay'ın kendisini aldattığını bir şekilde öğreniyor. Önceleri şüphe etse de kısa süreliğine yanıldığını düşünüyor. Ancak tesadüfi olarak karşılaştığı bir olay her şeyi belli ediyor. Özellikle de Doğan'ın Çağatay'ın peşine düşmesi de bir başka kritik detay olacak. Çağatay, sonunun geldiğini bilmiyor ancak Kumru ile aşk yaşamaya devam ediyor. Ender ise Yıldız'a her anında yardımcı olduğu gibi şimdi de destek çıkmakta.

Yasak Elma'dan Kim Ayrılacak?

Fox TV'de ekrana gelen Yasak Elma dizisinde, yaşanacak bu gelişmelerden sonra en az bir oyuncunun diziye veda etmesi beklenebilir. O isim de muhtemelen Berk Oktay olacak. Başarılı oyuncunun geçtiğimiz sezondan beri diziden ayrılacağına vurgu yapılıyor. Ancak ünlü isim hakkında ortaya atılan bu iddialar henüz gerçekleşmiş değil.