Yasak Elma Dizisinden Berk Oktay Ayrılacağını Açıkladı! Berk Oktay'ın Yerine Kim Gelecek?

Yasak Elma Dizisinden Berk Oktay Ayrılacağını Açıkladı! Berk Oktay'ın Yerine Kim Gelecek?

Yasak Elma dizisinin yeni bölümü çok konuşulacak Ünlü oyuncunun diziden ayrılacağı açıklandı. Pek çok kişi güncel gelişmeleri merak etmekteydi. Ancak ortaya çıkana bakacak olursak dizide bambaşka bir hikaye bizleri bekliyor olacak. Berk Oktay'ın üzücü açıklamasıyla birlikte ayrılık haberi kesinleşti.

A+A-

Yasak Elma dizisinde yaşanan olaylar dikkatle takip ediliyor. Fox TV dizisi, her hafta reyting sonuçlarında güzel sonuçlar elde etmekte. Ancak şu sıralar bazı sıkıntılar meydana gelmekte.  Diziden ayrılacak oyunculara ilişkin çeşitli gelişmeler paylaşıldı. Berk Oktay, yaptığı açıklama ile Çağatay karakteriyle diziden ayrılacak mı bizlerle paylaştı. Diziden ayrılacak ismi duyanlar ne diyeceğini bilemedi.

Dizide Ayrılık Var!

Berk Oktay, Yasak Elma'ya veda edecek oyuncuya dair güncel bilgileri paylaştı. Kendisinin ayrılması bekleniyordu ancak dizide bir süre daha oynayacağı kesinleşti. Emre Dinler'in hayat verdiği Ömer Kurtoğlu karakteri için veda vakti geldi. Oyuncunun diziden ayrılacağı vurgulandı. Berk Oktay'ın da sevdiği bir isim olduğu için Emre Dinler'e başarı temennisinde bulunduğu görüldü.

Virüse Yakalanmıştı

Öte yandan Berk Oktay'ın bir kez daha virüse yakalandığı ve bu nedenle sete bir süre gitmediği biliniyordu. Dolayısıyla ünlü ismin yeni iyileştiği vurgulandı. Fox TV dizisindeki performansına ise kaldığı yerden devam ediyor. Oyuncu gerçekten de elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.