Yasak Elma Dizisinden Şok Gelişme Şahika Yerine O İsim Geliyor! Yasak Elma Dizisinin Yeni Şahikası!

Yasak Elma Dizisinden Şok Gelişme Şahika Yerine O İsim Geliyor! Yasak Elma Dizisinin Yeni Şahikası!

FOX TV ekranların karşımıza çıkan Yasak Elma dizisi entrika ve bol kahkahalı bir sezonu geride bıraktı. Yeni sezon için hazırlık yapan dizi ekibi sezon finalinden önce ve sonra diziden ayrılan oyuncular yerine yeni oyuncular bulmaya çalışıyor. Yasak Elma dizisinin Yeni Şahika’sı belli oldu. Yasak Elma dizisinden neler oluyor?

A+A-

Geçtiğimiz sezonu bomba gibi bitiren dizi sezon finali yapmasının ardından da çok fazla konuşulan diziler arasında oldu. Yasak Elma dizisinin oyuncuları teker teker diziden ayrıldı. Dizinin sezon finali yapmadan önce diziye veda eden Şahika karakteri ise herkesi göz yaşına boğmuştu. Şimdi ise Yasak Elma’nın yeni Şahika’sı geliyor. Görenler Duyanlar inanamadı.

Yasak Elma Dizisinde Ayrılıklar…

Yasak Elma dizisinde yaprak dökümü yaşanmıştı. Dizinin sezon finalinden önce ilk başta Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade diziye veda etti. Daha sonra dizinin Zehra’sının vedası ile derinden sarsıldı. Bu ayrılık haberleri bitmemişken yenileri eklendi önce diziden Barış Kılıç daha sonra ise başrol oyuncusu Hasan Ali Başkan olarak tanıdığımız Erdal Özyağcılar diziden ayrıldığını duyurdu. Kan kaybeden Yasak Elma dizisi için toparlanma zamanı.

Yasak Elma Dizisinin Yeni Oyuncusu!

Yasak Elma dizisi 5.sezonda ekranlara gelmek için hazırlıklarına devam ediyor. Şahika karakterinin yerine ise İrem Sak’ı getirmeye çalışıyor. Ünlü oyuncu hareketleri ile yer aldığı her proje ile insanları kendine hayran bırakmıştır. Diziye katılması için teklif gitti İrem Sak’ın nasıl bir cevap vereceği çok merak ediliyor. Ama şimdiden diziye katılacağı haberleri büyük ilgi odağı oldu.