Yasak Elma Dizisinden Son Başrol Oyuncusu Ayrıldı! FOX TV Ayrıldık Haberini Duyurdu..

Yasak Elma Dizisinden Son Başrol Oyuncusu Ayrıldı! FOX TV Ayrıldık Haberini Duyurdu..

FOX TV ekranlarında Pazartesi gecelerine damgasını vuran dizilerden biri olan Yasak Elma dizisi 168.bölümü geceye damgasını vururken, ayrılık haberi herkesi şoke etti. İşte iddialı dizinin hayranlarını üzen haberin detayları...

A+A-

Tam 6 sezondur FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşmaya devam eden reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma yeni bölüm uzun süre hafızalardan silinmeyecek gibi duruyor.

Her bölüm ardından iddiaların dedikoduların kesilmek bilmediği Yasak Elma dizisinde yine ortalık fena halde karışmış ekran başındakiler bile yaşanan olaylara inanamadı.

Şevval SamEda EceBiran Damla YılmazNehir ErdoğanMurat Aygen ve Şebnem Dönmez gibi önemli oyuncuların başrol oynadığı Yasak Elma dizisinde sular durulacak gibi durmuyor.

Bu sezon sonunda final yapacağı bilinen Yasak Elma dizisinde ayrılık haberleri de peş peşe gelmeye başladı ve kimse ne olduğunu anlayamadı.

Yasak Elma final haberleriyle sarsılırken bir ismin erkenden ayrılık kararı alması ise dizinin sıkı takipçilerini şoka uğrattı.

Ekranlarda fırtınalar estiren Yasak Elma Yıldız karakteriyle herkesin sevgilisi haline gelen güzel oyuncu Eda Ece final öncesinde iddialı diziyle yollarını ayıracak.

Şu sıralar düğün hazırlığında olduğu bilinen güzel oyuncu Eda Ece’nin ayrılık iddiası gündemde deprem etkisi yaratırken güzel oyuncudan şu ana kadar resmi bir açıklama gelmedi.

Yasak Elma dizisinde alınan kararlar seyirciyi şaşkına uğratırken önümüzdeki günlerde resmi bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.