Yasak Elma Dizisinden Üzücü Haber Geldi! Yasak Elma Çekimleri Durduruldu mu? Açıklama Geldi

Yasak Elma Dizisinden Üzücü Haber Geldi! Yasak Elma Çekimleri Durduruldu mu? Açıklama Geldi

Yasak Elma'da yaşanan gelişmeler izleyiciyi oldukça şaşırttı. Dizinin çekimleri iptal mi edildi? Yeni bölümün yayınlanmayacağı düşünülüyor. Fox TV dizisinde yönetmenin işine son verilmesi dengeleri baştan aşağı değiştirdi. Peki Yasak Elma'da neler yaşandı?

A+A-

Yasak Elma dizisi yayın hayatına tam gaz devam ederken çekimlerle ilgili üzücü bir gelişme yaşandı. Dizi çekimleri aniden iptal edildi ve dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağı  belli değil. Fox TV'de ekrana gelen yapımda neler yaşandı? Yeni sezonda işler yolunda gidiyordu. Çağatay ve Kumru karakteri arasındaki olaylar izleyiciyi heyecanlandırmıştı. Ancak dizi dışında yaşanan bazı gelişmeler Fox TV dizisini de etkiledi.

Dizi Yönetmeni Yasak Aşk Yaşadı!

Yasak Elma dizisinin ikinci yönetmeni olarak bilinen Oğulcan Eren Akay'ın muhabirlere saldırgan davranışlarda bulunması dizinin gündemine oturdu. İzleyiciler, yönetmenin neden böyle bir tavır içerisinde olduğuna anlam veremedi. Şafak Pekdemir ile gizli bir aşk yaşadıkları öğrenildi. İkili bu iddiaları reddederken sert tepkiler gösterdi ve hakaretler havada uçuştu.

Yönetmenin Görevine Son Verildi!

Yasak Elma'nın ikinci yönetmeni artık dizi için çalışmayacak. Yönetmenle yolların ayrıldığı belirtiliyor. Bu nedenle dizinin nasıl devam edeceği merak konusu oldu. Yasak Elma dizisi bu hafta yayınlanacak mı araştırılıyor.

Yasak Elma Çekimleri İptal mi?

Çekimlerin iptal olduğuna ilişkin bilgi de geldi. Ancak iddialar doğrultusunda konuşmak doğru olmayacaktır. En kısa süre içerisinde Yasak Elma dizisi adına bir açıklama yapılması bekleniyor. Çünkü pek çok izleyici dizinin bu hafta yeni bölümüyle ekrana gelmesini umut etmekte.

ensonmedya.com

Etiketler : ,