Yasak Elma Dizisine Rakip Geliyor! Dizinin Başrol Oyuncusu İse İsmail Demirci Olacak

Yasak Elma Dizisine Rakip Geliyor! Dizinin Başrol Oyuncusu İse İsmail Demirci Olacak

Kuzey Yıldızı isimli dizinin ardından ekranlardan uzak duran yetenekli oyuncu İsmail Demirci, hayranlarının yüzünü güldürdü. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu yeni bir proje ile ekranlara dönüyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Ünlü oyuncu İsmail Demirci, geçen sezon Kuzey Yıldızı isimli dizinin başrol oyuncusu olmuştu. Dizi final yaptıktan sonra ünlü oyuncu başka bir projede yer alamadı. Show TV dizisindeki başarılı performansı ile akıllarda kalan İsmail Demirci, Aslıhan Güner ile başrolü paylaşmıştı. Ünlü oyuncu bu dizide yeteneğini göstererek büyük bir hayran Kitlesine sahil oldu.

İsmail Demirci Ekranlara Geri Dönüyor

Hande Soral ile evli olan İsmail Demirci iş hayatı ile gündeme geldi. Baba olmaya hazırlanan yetenekli oyuncu İsmail Demirci, yakında baba olacak olmanın mutluluğunu yaşıyor. Baba olmaya hazırlanan İsmail Demirci'nin mutluluğu gözlerinden okunuyor. İkili sosyal medya üzerinden bebeklerinin adının da Ali olacağını söyledi.

Kuzey Yıldızı dizisinin ardından bu sezon Yalancılar ve Mumları isimli yapımda rol alan yetenekli oyuncu İsmail Demirci, dizinin beş bölüm sürmesi ile birlikte ekranlara veda etmişti. Ünlü oyuncu bunun ardından Bonkis isimli dijital dizide de konuk oyuncu olarak katıldı. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu İsmail Demirci'nin Kapıdaki Düşman isimli dizi ile ekranlara döneceğini ortaya çıktı. Bu haber karşısında cok sevinen hayranları dizinin detaylarını merak ediyor.