Yasak Elma Dizisinin Başrol Oyuncusu Diziye Veda Ediyor! Yasak Elma Dizisi Karıştırdı..

Yasak Elma Dizisinin Başrol Oyuncusu Diziye Veda Ediyor! Yasak Elma Dizisi Karıştırdı..

Alınan bilgiler neticesinde gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosuyla tüm dikkatler üzerine çekmeyi başaran Yasak Elma dizisi magazin gündemine bomba gibi düştü ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Yayınlandığı günden bu yana gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yasak elma isimli dizi Fox Tv'nin en çok izlenen dizileri arasında da yer alıyor. Bunun ile birlikte eziyete dair yeni bir gelişme daha ortaya çıktı ve işte haberimizde sizler için derledik..

Yasak Elma dizisi olay oldu

Fox TV ekranlarının en çok izlenen ve beğenilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma dizisinin Pazartesi günü final yapacağı ortaya çıktı ve bunun ardından ise ekran başındaki izleyiciler neden böyle bir kararın aldığını sorgular iken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme gelmedi fakat 6 yıldır devam eden dizinin artık final yapacağı da ortaya çıkmış oldu. Ekran başındaki izleyiciler ise kanal ve yapım ekibine tepki gösterirken neden böyle bir kararın alındığını sorgulamaya devam ederken bu konu hakkında da net bir bilgi paylaşımının yapılmaması dikkatlerden kaçmadı. Yapılan bu açıklamanın ardından şimdi ise gözler pazartesi gününe çevrildi.

Etiketler : ,