Yasak Elma Dizisinin Başrol Oyuncusu Tekrar diziye dönüyor

Yasak Elma Dizisinin Başrol Oyuncusu Tekrar diziye dönüyor

İzleyicisinin beğenisini kazanan bir yapım olan Yasak Elma dizisinde flaş bir gelişme yaşandı. Bilindiği üzere dizinin Yıldız’ı sağlık sorunlarından dolayı diziye ara vermek durumunda kalmıştı. Yıldız karakterini canlandıran güzel oyuncunun hasta olması sonrasında dizide de birtakım değişiklikler gidilmişti. Ancak dizinin güzel oyuncusundan yeni bir haber geldiği duyuruldu!

A+A-

Güzel Oyuncu Karantinada!

Yasak Elma Dizisinde Yıldız karakterini oynayan Eda Ece, dizinin 100ç bölümü itibariyle koronaya yakalanmıştı. Durum böyle olunca da diziden uzaklaşmak durumunda kalmıştı. Tabi ki bu durum diziyi sevenleri üzmüştü. Ancak güzel oyuncudan yeni bilgilerin geldiği açıklandır. İşte Eda Ece’den gelen ilk önemli açıklamaların detayları!

Güzel oyuncu Eda Ece sosyal medya sayfasında yapmış olduğu açıklamada sağlık durumuna dair önemli bilgiler verdi. Yaptığı açıklamada sağlık durumunun iyi olduğuna dair bilgiler veren güzel oyuncu, yaşadığı sürecin ayrıntılarını da takipçileriyle paylaştı. Bu kapsamda karantina dönemi hakkında da bilgi veren güzel oyuncu, takipçilerine önemli bilgiler de verdi.

Yasal Elma dizisinin Yıldız’ı olan güzel oyuncu Eda Ece; 100. Bölümde korona olmuştu. Onun korona olmasından sonra ise hiçbir açıklama da yapılmamıştı. Geçtiğimiz gün güzel oyuncu sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak; yaşadığı sürece dair bilgiler verdi. Yaptığı açıklamada bir sonraki günün karantinada son günü olacağını ifade eden güzel oyuncu; karantina döneminin ilk 7 gününün kolay olmadığının da altını çizdi!

Etiketler :