Yasak Elma Dizisinin Hikayesi Değişti! Yasak Elma Dizisi Reytingleri de Arttı!

Yasak Elma Dizisinin Hikayesi Değişti! Yasak Elma Dizisi Reytingleri de Arttı!

Yasak Elma'nın hikayesi şaşırtıcı bir biçimde değişti. Senaryonun bu kadar farklı bir hale bürünmesi beklenmiyordu. Berk Oktay'ın ön plana çıktığı Fox TV dizisinde aldatma skandalı yaşanıyor. Yasak Elma yeni sezonunda katılan oyuncular dengeleri değiştiren bir başka neden oldu. Peki yeni sezonda kimler oynuyor?

A+A-

Yasak Elma, yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Geçtiğimiz sezonun bitmesiyle beraber pek çok oyuncu diziden ayrılmıştı. Ancak bu ayrılıklarla beraber yeni isimler de diziye dahil oldu. Diziye yeni katılan oyuncular tüm dengeleri değiştirmek üzere harekete geçiyor. Peki Yasak Elma'da neler yaşanacak? Sevilen dizinin ekrana geldiği ilk bölümde skandal sahneler vardı. Kimse dizinin senaryosunun bu denli değişeceğini düşünmüyordu.

Yasak Elma Reytingleri Neden Arttı?

Dizinin reytinglerinin artmasındaki en önemli neden hikayesinin değişmiş olması. Klasik hikayenin yanı sıra Çağatay karakterinin çok daha kötü bir karaktere bürünmesi konu ediliyor. Eşini aldatması ve bunu yaparken herhangi bir pişmanlık duymaması izleyenleri şaşırtacak. Biran Damla Yılmaz'ın diziye dahil olması herkesi sevindirdi. Kumru karakterini canlandıran oyuncunun Berk Oktay ile iyi uyum sağladığı görülüyor.

Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yasak Elma'nın yeni sezondaki oyuncu kadrosunda Biran Damla Yılmaz, Yasmin Erbil, Murat Aygen, Ali Tutal, Erdal Bilingel, Gizem Denizci gibi isimler yer alıyor. Yeni sezona damgasını vuran bu isimler, izleyicileri memnun etti. Fox TV'de ekrana gelen dizi bu gidişatla beraber reytingleri daha da arttırabilir.

Etiketler : ,