Yasak Elma Dizisinin Şahika’sı Sevgilisinin Setini Bastı! Gökhan Alkan Nasıl Bir Tepki Verdi…

Yasak Elma Dizisinin Şahika’sı Sevgilisinin Setini Bastı! Gökhan Alkan Nasıl Bir Tepki Verdi…

FOX TV ekranlarında yer alan Yasak Elma dizisi ile tanıdığımız Nesrin Cavadzade, Kalp Yarası dizisinin setine gitti. Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan ile aşk yaşadıkları bilinen Nesrin Cavadzade ne yaptı? Nesrin Cavadzade sevgilisini kıskandığı için mi sete gitti. Set ziyaretine Gökhan Alkan’ın tepkisi ne oldu?

A+A-

Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran’ın bulunduğu ATV ekranlarında yer alan Kalp Yarası dizisi kültürü ve oyuncuları ile büyük beğeni kazandı. Gökhan Alkan’ın kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Nesrin Cavadzade sevgilisini yalnız bırakmadı. Sevgilisini görmek için İstanbul’dan kalkıp dizinin çekildiği Hatay’a gitti.

Nesrin Cavadzade’den baskın…

Yasak Elma dizisinin sevilen karakteri Şahika’nın Hatay’a gitmesi gündem oldu. Hatay’a sevgilisini görmeye giden Nesrin Cavadzade birçok kişi tarafından seti bastı şeklinde yorumlandı. Gökhan Alkan ise öyle bir şey yaptı ki herkesi çok şaşırttı. Ziyaretine gelen sevgilisinin küçüklük fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Alkan altına şu notları düştü; 'Mahzun bakışlım, yok burunlum. Sonsuz bahtiyarlık siyah incilerinde kaybolmak. Ve alnından çıkmakla çıkmamak arasında kararsız kalmış bebek saçlarını koklamak.'

Gökhan Alkan Gönül Almaya Mı Çalışıyor…

Birçok sosyal medya kullanıcısı Gökhan Alkan’ın sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımı Nesrin Cavadzadeyi sakinleştirmek için yaptığını söyledi. Nesrin Cavadzade’nin dizinin başrol oyuncularını kıskandığı ve seti bastığı yorumları yapıldı. Bazıları ise Alkan’ın paylaşımının çok romantik olduğunu dile getirdi.

60e554abb57f1524b8b6dd20.jpg